Kontakt O škole Novinky Rozvrh Úspechy našich žiakov Vyučovanie po novom Fotoalbum Školský časopis
 

 

                                                               

 

 • POĎAKOVANIE

  Žiaci, pedagógovia a ostatní zamestnanci školy by sa veľmi radi poďakovali mestu Malacky, že naša škola dostane k novému šk. roku pekný darček v podobe 1. fázy zateplenia. Veľmi ďakujeme a tešíme sa!smileyyes

 • POĎAKOVANIE

  Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým, ktorí sa prišli dnes rozlúčiť s naším pánom riaditeľom Škrabákom.

  Pán riaditeľ, mali sme Vás veľmi radi, budete nám chýbať, pretože ste boli človek na správnom mieste, s veľkým srdcom a ochotný vždy pomôcť.  

  Česť Vašej pamiatke!!!!

  Vaši kolegovia broken heartbroken heartcrying

 • Zomrel pán riaditeľ

  Smútok zavládol našou školou, odišiel náš dlhoročný riaditeľ školy  Pavel Škrabák. Bol to on, ktorý formoval našu školu, bol to on, ktorý veril a bol presvedčený o význame športovej školy v Malackách. Náš žiaľ je veľký. Ťažko sa dá vyjadriť slovami, čo všetko sa pod jeho vedením dosiahlo.

   

  Drahý náš pán riaditeľ!

  Budeš patriť k osobnostiam, na ktorých kolegovia, rodičia a žiaci nezabudnú. Posielame Tvojej duši vďaku za všetko, čo si pre školu urobil. Posielame úctu k Tvojej osobnosti, Tvojej skromnosti, Tvojim vedomostiam, úctu za porozumenie, za múdre riešenia, ktoré bolo treba urobiť, za Tvoj príklad k prístupu žiakom, ďakujeme za Tvoju bohatú mimoškolskú činnosť v rámci mesta a okresu. Budú nám chýbať Tvoje rady, Tvoje skúsenosti. Vďaka za všetko vážený pán riaditeľ! heart

 • HURÁ, PRÁZDNINY
  30. 6. 2017

  Milí naši žiaci!

  Dnes ste v tomto školskom roku poslednýkrát odišli zo školy. Vrátite sa 4.septembra (okrem deviatakov). Dovtedy vám prajeme pokojné a slnečné letné prázdniny. Vráťte sa oddýchnutí!

  smileywinkheart

   

 • Oceňovanie žiakov

  S koncom školského roka vždy prichádza i oceňovanie najúspešnejších žiakov v oblasti predmetových a športových súťaží. A bolo ich veru za školský rok množstvo yes. Všetkým aktívnym žiakom ďakujeme a blahoželáme!!! 

  Foto: Oceňovanie žiakov

 • Malá škola veľkého škôlkara

  V stredu 28.júna nás navštívili naši budúci prváci. So svojimi rodičmi sa zúčastnili Malej školy veľkého škôlkara. Deti si vyskúšali prácu v školských laviciach a rodičia sa zúčastnili prednášky, ktorú pre nich pripravila Mgr. Bieleszová. Spokojné a usmiate tváre detí i rodičov naznačili, že sa u nás cítili príjemne. A my s nimi tiež. Tešíme sa na 4. september.

  Foto: Malá škola 

 • Maksík - ocenenie úspešných riešiteľov
  23. 6. 2017

   

  Do galérie Maksík - ocenenie úspešných riešiteľov boli pridané fotografie.

 • Noc s rozprávkou
  19. 6. 2017

  16. júna v piatok opäť v našej škole prevládali rozprávkové bytosti. Preniesli sme sa do doby kamennej a stala sa z nás veľká rodina Flinstonovcov. Museli sme zápasiť s ťažkými prekážkami tejto doby. Svoje zdatnosti sme preukázali zdolaním náročných cvikov, súťažilo sa v hode oštepom, jazdilo sa na pravekých mercedesoch.... Pekný večer sa ukončil diskotékou a potom naši malí praľudia odišli na noc oddychovať do svojich jaskýň.

  Do galérie Noc s rozprávkou boli pridané fotografie.

 • Oceňovanie najlepších žiakov okresu Malacky
  14. 6. 2017

  Matej Kovalík zo 7. C bol tento rok najlepší yes yes. Dostal navyššie ocenenie, ktoré si prevzal z rúk primátora mesta Malacky p. Říhu. Okrem Mateja boli ocenené práce žiakov 1. a 2. ročníka a tiež Martin Milan Čelko v Pytagoriáde, kde získal pekné ocenenie.

  Martin Kovalík a jeho úspechy pobrobnejšie:

  Okresné kolo  GEO olympiády 1. miesto

  Krajské kolo  GEO olympiády 5. miesto

  Školské kolo Zúbkove pramene 3. miesto

  Okresné kolo NEJ olympiády 1. miesto

  Krajské kolo  NEJ olympiády 1. miesto

  Celoštátne kolo NEJ olympiády - úspešný riešiteľ 7. miesto

  Okresné kolo MO - úspešný riešiteľ

  Domáce kolo FYZ olympiády - úspešný riešiteľ  

  Okresné kolo vo fyzikálnej olypiáde - Archimediáda - 1. miesto

  OK MINICOOL VOLLEY - dlhodobá súťaž 2. miesto

  Všetkým žiakom, ktorí sa zapojili do súťaží veľmi ďakujeme. Ak sa Vám tento rok nepodarilo byť na stupienkoch slávy, NEVADÍ, možno sa to podarí v tom nasledujúcom! heart

  Do galérie Oceňovanie najlepších žiakov okresu Malacky boli pridané fotografie.

 • Matematický klokan 1. stupeň - vyhodnotenie

  Vyhodnotenie medzinárodnej súťaže pre žiakov základných a stredných škôl - kategória KLOKANKO 1 - 4

  Úspešní riešitelia:

  1. A Gulár Leo, Jesná Viki, Marcinová Vivien, Petráš Miško, Vilémová Natália

  1. B Jablonický Adam

  1. C Říha Marko, Šelc Daniel

  2. B Hroncová Lea, Švec Riško

  2. C Štupák Denic

  3. A  Čelko Martin Milan

  4. B Bumberová Elizabeth

  4. C Haráková Anežka, Makytová Natália, Barca Matej

  Zúčastnilo sa 49 žiakov z 1 stupňa (18 žiakov 1. ročníka, 13 žiakov 2. ročníka, 8 žiakov 3. ročníka a 10 žiakov 4. ročníka)

  1. ročník - Bruncviková, Jánošíková, Sabol, Brenner, Režný, Sloboda, Zaťko, Habová, Lackovič, Wlodaszová

  2. ročník - Hašová, Balog, Hustá, Hlaváč, Salayová, Najvirt, Spusta, Pajonk, Valúchová, Biksádsky

  3. ročník - Prstek, Siposová, Cangárová, Porubszký, Dojčárová, Sloboda, Houndjo

  4. ročník - Pullamannová, Adamovič, Grígelová, Jankovičová, Biksádska, Gulárová

  Foto: Matematický klokan 1. stupeň - vyhodnotenie

 • Poďakovanie

  i takéto správy chodia našim p. učiteľkám a veľmi sa tomu tešíme.... yes

   

  Pani učiteľka veľmi pekne sa Vám chceme poďakovať za starostlivosť v ŠvP. Dominika je úplne nadšená, veľmi sa jej páčilo. Neustále nám rozpráva, čo všetko ste zažili. heart heart

   

  Sme veľmi radi, že sa deťom páčilo a veríme, že si budeme môcť povedať o rok dovidenia, na nejakom inom kúsku nášho krásneho malého Slovenska!!!!!  smileysmileysmiley

 • BLAHOŽELÁME DEŤOM!
  1. 6. 2017

  Milí naši žiaci - milé deti! Dnes je VÁŠ DEŇ - Medzinárodný deň detí. Tento sviatok sa oslavuje 1. júna vo viac ako 54 krajinách sveta. 
  My vám z celého srdca prajeme, aby ste čo najviac chvíľ strávili so svojimi blízkymi v pokoji domova, v šťastí, zdraví, s úsmevom na perách a iskierkou v oku ;) .

  vedenie školy a celý pedagogický zbor heart

 • Pozvánka na triedny aktív

  Vážení rodičia,

  pozývame Vás na triedne aktívy, ktoré sa uskutočnia v pondelok 5.6.2017 v jednotlivých triedach. Pre 1. stupeň so začiatkom o 16.00 hod. a pre 2. stupeň o 16.30 hod.

  S pozdravom vedenie školy.

 • Klokan
  30. 5. 2017

  Dnes sme oceňovali účastníkov súťaže Matematický klokan 2017. Zapojilo sa do nej 40 žiakov. Mnoho z nich sa stalo úspešnými riešiteľmi. Školským šampiónom sa stala Miška Švecová zo 6.B yesyesyes​. Všetkým ďakujeme a blahoželáme! smiley

  Foto:Klokan 

 • GENERALI - Jablko & citrón

  V spolupráci s poisťovňou GENERALI včera prebiehala pri mlyne akcia Jablko - citrón, zameraná na dodržiavanie dopravných predpisov. Pri tejto akcii pomáhali príslušníkom polície i naši žiaci. Vodiči, ktorí dodržiavali dopravné predpisy, dostali za odmenu jabĺčko a vodiči, ktorí sa na ceste nesprávali úplne zodpovedne, boli napomenutí a dostali citrón. Ďakujeme poisťovni Generali, príslušníkom polície i žiakom, že sa zapojili do tejto milej akcie.

  Do galérie GENERALI - Jablko & citrón boli pridané fotografie.

 • Máj v ŠKD
  30. 5. 2017

  Mesiac máj v školskom klube bol pestrý a veselý. Deti súťažili, hrali spoločné hry, vyzdobovali si svoje oddelenia, vyrábali darčeky pre mamičky ku Dňu matiek.

  Do galérie Máj v ŠKD boli pridané fotografie.

 • Družinári na sladkej návšteve

  Vo štvrtok 25.5.2017 boli družinári z oddelenia p. Cabadajovej na návšteve yes. Dostali pozvanie od mamičky Tamarky Najvirt do reštaurácie v hoteli Tatra. Deti si pochutnali na sladučkých palacinkách smiley. Ďakujeme veľmi pekne heart.

  Foto: Mňamky 

 • Jazykový kvet
  25. 5. 2017

  Naši skvelí žiaci z English Drama klubu nesklamali ani na celoslovenskom finále Jazykového kvetu, ktorý sa uskutočnil v Trnave, v slávnostnej aule Univerzity Cyrila a Metoda.

  Malacky tu reprezentovali celý Bratislavský kraj v dvoch kategóriách: anglický jazyk dráma 1.stupeň a anglický jazyk dráma 2.stupeň.

  V kategórii anglický jazyk dráma 1.stupeň sme obsadili 3. miesto. Zaslúžili sa o to Ema Biksadská, Ema Gulárová, Karen Grígelová, Rasťo Hanisko a Danko Havrilla zo 4.C a Zinka Žáková z 3.A. Do scénky The Sad Princess vložili celé svoje srdiečka a odohrali to najlepšie ako sa len dalo. Zúročili všetko úsilie, ktoré do tohto dielka vkladali už od októbra a dokázali zamiešať karty i v najvyššom kole tejto prestížnej akreditovanej jazykovej súťaži. 

  To isté, ba i viac, sa dá povedať i o našich šiestakoch. Obsadili štvrté miesto vo veľmi silnej konkurencii. Príbeh The Flinstones and the Time Machine pobavil a očaril porotu i divákov najmä vďaka skvelým hereckým výkonom Matúša Klasa  Sama Bačeka zo 6.B, spolu s našimi bývalými žiakmi Stelou Stupňanovou, Milicou Ćurćič, Henikou Matlovičovou a Milanom Žákom, ktorým ďakujem, že boli i v tomto školskom roku členmi nášho klubu.

  Ďakujeme za reprezentáciu všetkým z English Drama a nie menšie poďakovanie posielame i všetkým rodičom za podporu a pomoc, bez ktorých by to nešlo.

  Mgr. Biesiková

  Do galérie Jazykový kvet boli pridané fotografie.

 • Na návšteve v Bratislave

  V sobotu 20.5.2017 sa žiaci z krúžkov „Raz sem, raz tam“ a „ Z každého rožku trošku“ opäť vybrali do Bratislavy. Bola totiž Noc múzeí. Preto sa snažili navštíviť ich čo najviac. Zvládli štyri – Múzeum dopravy, Bratislavský hrad, Múzeum hodín a Múzeum polície Slovenskej republiky. V každom múzeu deti objavili niečo nové, zaujímavé a určite aj poučné. Večer sa vrátili síce veľmi unavení, no plní pekných zážitkov.

  Foto: Na návšteve v Bratislave 

 • ZBER PAPIERA

  V tomto školskom roku sa nám vďaka vám - rodičom, starým rodičom, žiakom a všetkým zapojeným - podarilo vyzbierať rekordné množstvo starého papiera. 6793,64 kg. Srdečne všetkým ďakujeme!!!

  Taktiež ďakujeme pánovi školníkovi, ktorý dva týždne prinesený papier starostlivo vážil a ukladal. S nakladaním papiera pomáhali žiaci 9.B a 8.C - veľké poďakovanie patrí za ochotu aj im yes.

  Vyhodnotenie:                             

                          

             

      

  Triedy

     

  Individuálne

   

   

   

  1. stupeň

     

  1. stupeň

     

   

  1.

  3.B trieda - 

  571,3 kg

   

  4.C

  Haráková

  360 kg

   

  2.

  4.C trieda -

  483,5 kg

   

  3.B

  Kotrlová

  351 kg

   

  3.

  4.B trieda -

  407,8 kg

   

  1.C

  Korenič

  204,4 kg

   

   

             

   

   

             

   

   

  2. stupeň

     

  2. stupeň

     

   

  1.

  5.B trieda -

  1726,45 kg   

   

  5.B

  Coganová

  1160 kg

   

  2.

  7.B trieda -

  855 kg

   

  7.B

  Kliment

  504 kg

   

  3.

  5.A trieda -

  849,42 kg

   

  7.B

  Kotrla

  351 kg

   

   

             

   

strana: