Kontakt O škole Novinky Rozvrh Úspechy našich žiakov Vyučovanie po novom Fotoalbum Školský časopis
 

 

                                                               

 

Zoznam učiteľov

 
 
Mgr. Alena Číčelová Číč Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Mgr. Katarína Písečná Pís Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
PaedDr. Viera Mária Adamovičová Ada Rozvrh
Triedna učiteľka: VII. B
Zástupca v triede: V. B
 
 
Dagmar Balážová Bal Rozvrh
Vychovávateľka
 
 
Mgr. Lívia Biesiková Bie Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: I. C
 
 
Mgr. Jana Blažíčková Bla Rozvrh
Triedna učiteľka: II. A
 
 
Mgr. Iveta Burclová Bur Rozvrh
Triedna učiteľka: IV. B
Zástupca v triede: IV. C
 
 
Viera Cabadajová Cab Rozvrh
Vychovávateľka
 
 
PaedDr. Petr Filip Fil Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Vladimír Handl Han Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Silvia Holičová Hol Rozvrh
Triedna učiteľka: VIII. A
Zástupca v triede: VIII. C
 
 
Mgr. Júlia Jánošíková Jnš Rozvrh
Triedna učiteľka: VIII. C
Zástupca v triede: VIII. A
 
 
Mgr. Viera Jelínková Jel Rozvrh
Triedna učiteľka: II. B
Zástupca v triede: II. C
 
 
Mgr. Katarína Ježková Jež Rozvrh
Triedna učiteľka: I. A
Zástupca v triede: I. B
Zástupca v triede: II. A
 
 
Ľubica Jirková Jir Rozvrh
Vychovávateľka
Zástupca v triede: VI. B
 
 
PaedDr. Peter Jordán Jor Rozvrh
Triedny učiteľ: VII. C
Zástupca v triede: VIII. B
Kabinet: 8. C
 
 
Mgr. Peter Kizek Kiz Rozvrh
Učiteľ
 
 
Melánia Krajčírová Kra Rozvrh
Vychovávateľka
 
 
PaedDr. Daniela Malá Mal Rozvrh
Triedna učiteľka: IV. C
Zástupca v triede: IV. B
 
 
Mgr. Anna Martiniaková Mart Rozvrh
Triedna učiteľka: I. C
 
 
Mgr. Eva Marušková Mar Rozvrh
Triedna učiteľka: VI. B
Zástupca v triede: VII. B
 
 
Mgr. Mária Melichárková Mel Rozvrh
Triedna učiteľka: IX. B
Zástupca v triede: IX. C
 
 
Mgr. Vlasta Michaláčová Mich Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: VII. A
 
 
Mgr. Iveta Mrláková Mrl Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Alena Ondrovičová Ond Rozvrh
Vychovávateľka
 
 
Mgr. Vlasta Pancáková Pan Rozvrh
Triedna učiteľka: III. A
Zástupca v triede: III. B
 
 
Mgr. Ivana Pikálková Pik Rozvrh
Triedna učiteľka: II. C
Zástupca v triede: II. B
 
 
Jozef Schreiber Schr Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: V. A
 
 
Mgr. Lucia Slovincová Slo Rozvrh
Triedna učiteľka: I. B
Zástupca v triede: I. A
 
 
Ing. Margaréta Smolinská Smo Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Pavla Solivarská Sol Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: VI. A
 
 
Mgr. Renáta Stúpalová Stú Rozvrh
Triedna učiteľka: VIII. B
Zástupca v triede: VII. C
 
 
Ing. Svetlana Stupavská Stu Rozvrh
Triedna učiteľka: VII. A
 
 
Mgr. Želmíra Štuková Štu Rozvrh
Triedna učiteľka: VI. A
 
 
PaedDr. Svetlana Tokárová Tok Rozvrh
Triedna učiteľka: IX. C
Zástupca v triede: IX. B
 
 
PaedDr. Eva Vargová Var Rozvrh
Triedna učiteľka: V. A
 
 
Anna Vlková Rozvrh
Triedny učiteľ: III. B
 
 
Mgr. Martina Vopěnková Vop Rozvrh
Triedna učiteľka: V. B

© aScAgenda 2017.0.1033 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 27.02.2017

Voľné miesta na našej škole