Kontakt O škole Novinky Rozvrh Úspechy našich žiakov Vyučovanie po novom Fotoalbum Školský časopis

Záujmové útvary

Piatok 23. 6. 2017
Počet návštev: 4018773


Vitajte!

Ďakujeme, že sa zaujímate o dianie v našej škole.

 

 • 19. 6. 2017

  Do galérie Noc s rozprávkou boli pridané fotografie.

 • 14. 6. 2017

  Matej Kovalík zo 7. C bol tento rok najlepší yes yes. Dostal navyššie ocenenie, ktoré si prevzal z rúk primátora mesta Malacky p. Říhu. Okrem Mateja boli ocenené práce žiakov 1. a 2. ročníka a tiež Martin Milan Čelko v Pytagoriáde, kde získal pekné ocenenie.

 • Vyhodnotenie medzinárodnej súťaže pre žiakov základných a stredných škôl - kategória KLOKANKO 1 - 4

  Úspešní riešitelia:

  1. A Gulár Leo, Jesná Viki, Marcinová Vivien, Petráš Miško, Vilémová Natália

 • i takéto správy chodia našim p. učiteľkám a veľmi sa tomu tešíme.... yes

   

  Pani učiteľka veľmi pekne sa Vám chceme poďakovať za starostlivosť v ŠvP. Dominika je úplne nadšená, veľmi sa jej páčilo. Neustále nám rozpráva, čo všetko ste zažili. heart heart

 • 1. 6. 2017

  Milí naši žiaci - milé deti! Dnes je VÁŠ DEŇ - Medzinárodný deň detí. Tento sviatok sa oslavuje 1. júna vo viac ako 54 krajinách sveta. 
  My vám z celého srdca prajeme, aby ste čo najviac chvíľ strávili so svojimi blízkymi v pokoji domova, v šťastí, zdraví, s úsmevom na perách a iskierkou v oku ;) .

 • Vážení rodičia,

  pozývame Vás na triedne aktívy, ktoré sa uskutočnia v pondelok 5.6.2017 v jednotlivých triedach. Pre 1. stupeň so začiatkom o 16.00 hod. a pre 2. stupeň o 16.30 hod.

 • 30. 5. 2017

  Dnes sme oceňovali účastníkov súťaže Matematický klokan 2017. Zapojilo sa do nej 40 žiakov. Mnoho z nich sa stalo úspešnými riešiteľmi. Školským šampiónom sa stala Miška Švecová zo 6.B yesyesyes​. Všetkým ďakujeme a blahoželáme! smiley

 • V spolupráci s poisťovňou GENERALI včera prebiehala pri mlyne akcia Jablko - citrón, zameraná na dodržiavanie dopravných predpisov. Pri tejto akcii pomáhali príslušníkom polície i naši žiaci. Vodiči, ktorí dodržiavali dopravné predpisy, dostali za odmenu jabĺčko a vodiči, ktorí sa na ceste nesprávali úplne zodpovedne, boli napomenutí a dostali citrón. Ďakujeme poisťovni Generali, príslušníkom polície i žiakom, že sa zapojili do tejto milej akcie.

 • 30. 5. 2017

  Mesiac máj v školskom klube bol pestrý a veselý. Deti súťažili, hrali spoločné hry, vyzdobovali si svoje oddelenia, vyrábali darčeky pre mamičky ku Dňu matiek.

  Do galérie Máj v ŠKD boli pridané fotografie.

 • Vo štvrtok 25.5.2017 boli družinári z oddelenia p. Cabadajovej na návšteve yes. Dostali pozvanie od mamičky Tamarky Najvirt do reštaurácie v hoteli Tatra. Deti si pochutnali na sladučkých palacinkách smiley. Ďakujeme veľmi pekne heart.

 • 25. 5. 2017

  Naši skvelí žiaci z English Drama klubu nesklamali ani na celoslovenskom finále Jazykového kvetu, ktorý sa uskutočnil v Trnave, v slávnostnej aule Univerzity Cyrila a Metoda.

  Malacky tu reprezentovali celý Bratislavský kraj v dvoch kategóriách: anglický jazyk dráma 1.stupeň a anglický jazyk dráma 2.stupeň.

 • V sobotu 20.5.2017 sa žiaci z krúžkov „Raz sem, raz tam“ a „ Z každého rožku trošku“ opäť vybrali do Bratislavy. Bola totiž Noc múzeí. Preto sa snažili navštíviť ich čo najviac. Zvládli štyri – Múzeum dopravy, Bratislavský hrad, Múzeum hodín a Múzeum polície Slovenskej republiky. V každom múzeu deti objavili niečo nové, zaujímavé a určite aj poučné. Večer sa vrátili síce veľmi unavení, no plní pekných zážitkov.

 • V tomto školskom roku sa nám vďaka vám - rodičom, starým rodičom, žiakom a všetkým zapojeným - podarilo vyzbierať rekordné množstvo starého papiera. 6793,64 kg. Srdečne všetkým ďakujeme!!!

  Taktiež ďakujeme pánovi školníkovi, ktorý dva týždne prinesený papier starostlivo vážil a ukladal. S nakladaním papiera pomáhali žiaci 9.B a 8.C - veľké poďakovanie patrí za ochotu aj im yes.

 • Hľadajte Slovenskú republiku a pani učiteľku Jánošíkovú:

  https://mrnamvas.wixsite.com/fivesafefingers/get_involved

 • 16. 5. 2017

  Žiaci 1. A a 2. C sa zapojili do malého projektu „S knihou za hudbou“. Žiaci počas týždňa doma čítali rodičom 20 minút ľubovoľnú knihu. Každý deň im pani učiteľka po splnení úloh, ktoré ich postupne oboznamovali s hudobnými nástrojmi, povedala indíciu. Po siedmych dňoch žiaci z indícií poskladali slovo, vyfarbili hudobné nástroje a na záver za svoje snaženie boli odmenení certifikátom....aj čítanie sa dá takto pekne spríjemniť.