Kontakt O škole Novinky Rozvrh Úspechy našich žiakov Vyučovanie po novom Fotoalbum Školský časopis

Záujmové útvary

Štvrtok 22. 2. 2018
Počet návštev: 4258851

Vitajte!

Ďakujeme, že sa zaujímate o dianie v našej škole.

 

 • Do galérie Zúbkove pramene - 1. stupeň boli pridané fotografie.

  Vo štvrtok 22.2.2018 sa konalo školské kolo recitačnej súťaže Zúbkove pramene. Aj naši prvostupniari sa s textami statočne "popasovali". Umiestnenie:

  Próza:

  1. miesto - Dominika Hustá

  2. miesto - Simonka Došeková

  3. miesto - Maťo Čelka

  Poézia:

  1. miesto - Natálka Pavlíková

  2. miesto - Barborka Valúchová

  3. miesto - Natálka Vilémová

  Obdivujeme vašu pamäť, milé deti ;) .Všetkým blahoželáme a prajeme mnoho úspechov v ďalších súťažiach!

 • Do galérie Hokej boli pridané fotografie.

  V 9. ročníku súťaže žiakov "O pohár primátora mesta Malacky" sa naši chlapci umiestnili na 1. mieste. Putovný pohár teda zostal u nás. Tešíme sa! Dievčatá zabojovali v 6. ročníku "O pohár CVČ". Umiestnili sa na 3. a 4. mieste. Sme na vás hrdí!

 • Dnes (21.2.2018) sa u nás v škole konalo školské kolo recitačnej súťaže Zúbkove pramene. Súťaž sa uskutočnila pre žiakov II. stupňa. Súťažilo sa v poézii a v próze v dvoch kategóriách. Sme veľmi radi, že máme veľa talentovaných žiakov. Víťazi jednotlivých kategórií nás budú reprezentovať v obvodnom kole v ZŠ Dr. J. Dérera. Všetkým účastníkom školského kola ďakujeme za účasť a pekný umelecký zážitok a víťazom srdečne gratulujeme :)

  Výsledky:

  Poézia - ročníky 5.-6.

  1. miesto: Ester Balogová (6.B)

 • Do galérie Šaliansky Maťko - KK boli pridané fotografie.

  V utorok 20. februára 2018 sa Matúš Klas, žiak 7.B triedy, zúčastnil spolu s p. uč. Vozárovou krajského kola súťaže Šaliansky Maťko. Matúš sa umiestnil na krásnom 3. mieste! Srdečne mu blahoželáme, prajeme veľa recitačných úspechov a zároveň sa tešíme na ďalšie jeho vystúpenia.

 • V piatok 16.2.2018 prebehlo v Bratislave pracovné stretnutie so zamestnancami firmy Adidas. Táto spoločnosť ešte v predvianočnom období usporiadala zbierku zameranú na rozvoj športu v ZŠ Záhorácka 95 Malacky. Celá akcia sa konala pod záštitou Teach for Slovakia p. Leitnerovej (mentorky TfS) a p. uč. Lalíka. Firma Adidas darovala škole tričká a dresy v celkovej hodnote 2 700,-€. Je to pre školu veľká česť a veríme, že úspechy detí budú o čosi viac reprezentatívnejšie v krásnych tričkách firmy Adidas. Okrem sumy, ktorú firma poskytla na tričká, základná škola dostala i finančný peňažný príspevok, ktorý bude použitý na revitalizáciu telocvične. Pri odchode dostala p. uč. Vargová i lopty.

 • A takto sme povzbudzovali našich veľkých hokejistov a hokejistky!

 • Vážení rodičia, dňa 1.3.2018 bude odstávka elektrickej energie a z tohto dôvodu budeme mať čiastočne obmedzený režim. Vyučovanie pre žiakov 1. stupňa a ŠKD bude fungovať bez obmedzenia. Pre žiakov 2. stupňa bude čiastočné obmedzenie, ktoré sa bude týkať vydávania obedov - tie zabezpečiť nevieme. Preto rušíme poobedňajšie vyučovanie pre žiakov 2. stupňa. Ďakujeme za pochopenie - vedenie školy

 • Do galérie Zápis do 1. ročníka boli pridané fotografie.

 • Do galérie Karneval boli pridané fotografie.

  Predprázdninové dopoludnie sme spolu strávili karnevalovo. V telocvični sa stretlo 146 masiek. Všetky boli zaujímavé. Od rozprávkových víl, cez vojakov, filmové postavy až po šašov. Užili sme si spolu veľa zábavy. Ďakujeme našim animátorkám Dominike, Julinke, Miške a moderátorkám Marianke a Andrejke (všetky zo 7.B) za pomoc. Tiež ďakujeme všetkým, ktorí sa na organizácii a pokojnom priebehu karnevalu akýmkoľvek spôsobom podieľali. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník!

 • Pomôž svojmu mestu a hlasuj za LIDL ihrisko žihadielko. Hlasujte a hrajte hru s Majou! Prosíme i rodičov, starých rodičov, aby hlasovali za pekné ihrisko pre VAŠE - NAŠE deti!

 • Do galérie OK ANJ boli pridané fotografie.

  V utorok 16.1.2018 sa konalo okresné kolo olympiády z anglického jazyka. Naša žiačka Aneta Duriš zo 7.B sa umiestnila na 3. mieste. Obdivujeme jej vedomosti! Blahoželáme a prajeme veľa úspechov ;)

 • Od nedele sa naši žiaci zdokonaľujú v lyžovaní v krásnom prostredí Zuberca. Hoci spočiatku mali rozcvičky na "blate", pani Zima im poslala v posledných dňoch i sneh, na ktorom je lyžovanie lepšie. Dnes navštívili i skanzen v Zuberci a každý deň sú bohatší o množstvo zážitkov. Ich úsmevy to len dokazujú.... aby sme nezabudli, pozdravujú a všetci sú zdraví.