Záujmové útvary

Štvrtok 24. 8. 2017

Vitajte!

Ďakujeme, že sa zaujímate o dianie v našej škole.

• Leto sa blíži ku koncu a na rad prichádzajú školské povinnosti.

Milí žiaci!

4. septembra vás srdečne privítame pri otvorení školského roka 2017/2018. Prváci o 8.00 hod. v školskej jedálni, žiaci 2.-9. ročníka o 9.00 hod. vo svojich triedach. Prineste si písacie potreby.

• Prihlasovanie na obedy u vedúcej ŠJ p. Ing J. Hronskej v čase od 8.00 do 12.00

Stravovanie bude zabezpečené od utorka 5. 9. 2017

Oznamy pre stravníkov:

• Zápis detí do ŠKD na školský rok 2017/2018

Zápis detí sa uskutoční dňa 4. 9. 2017 (pondelok) v čase od 9.00 do 13.00 vo vestibule ZŠ

• Žiaci, pedagógovia a ostatní zamestnanci školy by sa veľmi radi poďakovali mestu Malacky, že naša škola dostane k novému šk. roku pekný darček v podobe 1. fázy zateplenia. Veľmi ďakujeme a tešíme sa!smileyyes

• Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým, ktorí sa prišli dnes rozlúčiť s naším pánom riaditeľom Škrabákom.

Pán riaditeľ, mali sme Vás veľmi radi, budete nám chýbať, pretože ste boli človek na správnom mieste, s veľkým srdcom a ochotný vždy pomôcť.

• Smútok zavládol našou školou, odišiel náš dlhoročný riaditeľ školy  Pavel Škrabák. Bol to on, ktorý formoval našu školu, bol to on, ktorý veril a bol presvedčený o význame športovej školy v Malackách. Náš žiaľ je veľký. Ťažko sa dá vyjadriť slovami, čo všetko sa pod jeho vedením dosiahlo.

• 30. 6. 2017

Milí naši žiaci!

Dnes ste v tomto školskom roku poslednýkrát odišli zo školy. Vrátite sa 4.septembra (okrem deviatakov). Dovtedy vám prajeme pokojné a slnečné letné prázdniny. Vráťte sa oddýchnutí!

• S koncom školského roka vždy prichádza i oceňovanie najúspešnejších žiakov v oblasti predmetových a športových súťaží. A bolo ich veru za školský rok množstvo yes. Všetkým aktívnym žiakom ďakujeme a blahoželáme!!!

• V stredu 28.júna nás navštívili naši budúci prváci. So svojimi rodičmi sa zúčastnili Malej školy veľkého škôlkara. Deti si vyskúšali prácu v školských laviciach a rodičia sa zúčastnili prednášky, ktorú pre nich pripravila Mgr. Bieleszová. Spokojné a usmiate tváre detí i rodičov naznačili, že sa u nás cítili príjemne. A my s nimi tiež. Tešíme sa na 4. september.

• 19. 6. 2017

16. júna v piatok opäť v našej škole prevládali rozprávkové bytosti. Preniesli sme sa do doby kamennej a stala sa z nás veľká rodina Flinstonovcov. Museli sme zápasiť s ťažkými prekážkami tejto doby. Svoje zdatnosti sme preukázali zdolaním náročných cvikov, súťažilo sa v hode oštepom, jazdilo sa na pravekých mercedesoch.... Pekný večer sa ukončil diskotékou a potom naši malí praľudia odišli na noc oddychovať do svojich jaskýň.

• 14. 6. 2017

Matej Kovalík zo 7. C bol tento rok najlepší yes yes. Dostal navyššie ocenenie, ktoré si prevzal z rúk primátora mesta Malacky p. Říhu. Okrem Mateja boli ocenené práce žiakov 1. a 2. ročníka a tiež Martin Milan Čelko v Pytagoriáde, kde získal pekné ocenenie.

• Vyhodnotenie medzinárodnej súťaže pre žiakov základných a stredných škôl - kategória KLOKANKO 1 - 4

Úspešní riešitelia:

1. A Gulár Leo, Jesná Viki, Marcinová Vivien, Petráš Miško, Vilémová Natália

• i takéto správy chodia našim p. učiteľkám a veľmi sa tomu tešíme.... yes

Pani učiteľka veľmi pekne sa Vám chceme poďakovať za starostlivosť v ŠvP. Dominika je úplne nadšená, veľmi sa jej páčilo. Neustále nám rozpráva, čo všetko ste zažili. heart heart

• 1. 6. 2017

Milí naši žiaci - milé deti! Dnes je VÁŠ DEŇ - Medzinárodný deň detí. Tento sviatok sa oslavuje 1. júna vo viac ako 54 krajinách sveta.
    My vám z celého srdca prajeme, aby ste čo najviac chvíľ strávili so svojimi blízkymi v pokoji domova, v šťastí, zdraví, s úsmevom na perách a iskierkou v oku ;) .