Kontakt O škole Novinky Rozvrh Úspechy našich žiakov Vyučovanie po novom Fotoalbum Školský časopis

Záujmové útvary

Sobota 23. 6. 2018
Počet návštev: 4403536

Vitajte!

Ďakujeme, že sa zaujímate o dianie v našej škole.

 

 • Vedenie školy ďakuje oteckovi, ktorý pomohol pri modernizácii učební PC. Vďaka jeho ochote a pomoci máme dlhodobo zapožičané počítače, ktoré nám pomôžu na vyučovaní.

 • Žiak našej školy, Juraj Hlaváč (3. B), reprezentoval Slovensko v medzinárodnom superfinále Čokoládovej tretry 2018, ktoré sa uskutočnilo 13. júna v Ostrave.

  Po triumfe v regionálnom kole v Bratislave a víťazstve v národnom finále v Košiciach, tentoraz tesne zaostal za stupňom víťazov a v behu na 200 m chlapcov finišoval časom 32,09 sek. na 5. mieste.

  Čokoládová tretra sú medzinárodné bežecké preteky pre deti do 11 rokov, ktorých patrónom je svetový rekordér, viacnásobný olympijský víťaz a majster sveta v hode oštepom Jan Železný.

 • Do galérie Projekty 7. ročník boli pridané fotografie.

  Ocenili sme žiakov 7. ročníka v rámci chémie. Pripravili si pre nás peknú prezentáciu pred celou triedou. Potešili nás krásnymi výtvormi, ktoré boli, samozrejme, aj ocenené. O projektoch rozhodovali žiaci 8.B. Spravodlivo rozhodovali najmä o tom, ako projekt vyzerá, aké sú tam informácie a taktiež hodnotili ich snahu. Naši žiaci tam dali svoju fantáziu a kreativitu. Bolo veľmi ťažké rozhodnúť, kto si zaslúži výhru. Vybrali sme však prvých 6 miest. Najviac ich zaujali títo žiaci:

 • V utorok 22. mája sa uskutočnil VIII. ročník Behu okolo Sološnice,na ktorom sa v kategórii starších žiakov predstavili aj žiaci našej školy.

  Na 1680-metrovej trati zvíťazil Kristián Mirga z RC Vrábľe, na 2. a 3. priečke sa umiestnili žiaci ZŠ Záhorácka Malacky Timotej Vasaráb (IX. B) a Rastislav Haramia (IX. C), na štvrtom mieste finišoval Patrik Kuma (IX. C).

  Našim žiakom srdečne blahoželáme a ďakujeme im za vzornú reprezentáciu školy!

  Z výsledkov:

  Starší žiaci (1680 m)

  1. Kristián Mirga (RC Vráble) – 5:42,2 min.

 • Do galérie Darovanie športového náradia boli pridané fotografie.

  Národné športové centrum, v ktorého kompetencii je aj materiálno-technické zabezpečenie športu v SR a spolupráca so školami pri realizácii športových projektov, darovalo našej škole športové náradie a náčinie. Za dar sme veľmi vďační. Určite ho pri športoch využijeme. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. ĎAKUJEME!!!

 • Pozývame Vás na Deň detských radostí, ktorý sa uskutoční v sobotu 16. júna 2018 v areáli VTSÚ Záhorie.

  Doprava: je pre Vás bezplatne zabezpečená zájazdovým autobusom (Malacky – VTSÚ Záhorie – Malacky)

  Odchod: o 8,00 hod. z parkoviska pri Zámockom parku, oproti hasičskej zbrojnici (zraz o 7,50 hod.)

  Predpokladaný návrat: cca o 17,00 hod. na parkovisko pri Zámockom parku v Malackách

  Môžete sa tešiť na: športové súťaže pre deti, skákací hrad, kone, psy, maľovanie na tvár,

  zdobenie perníčkov, ukážky z činnosti práce polície, zoskok vojenských parašutistov, dopravná výchova,

 • Z našich žiakov rastú mladí záchranári civilnej ochrany. Cez okresné a krajské kolo sa prebojovali až do celoslovenského finále, v ktorom sa umiestnili na 5. mieste. Víťazstvo im uniklo naozaj len o kúsok. V tejto súťaži museli zvládnuť množstvo teoretických i praktických skúšok, preto sa svedomito pripravovali. Blahoželáme!!!

 • Žiak ZŠ Záhorácka Malacky, Juraj Hlaváč (3. B), sa stal víťazom súťaže Čokoládová tretra Slovensko 2018,

  keď po triumfe v regionálnom kole v Bratislave, nenašiel premožiteľa ani v republikovom finále v Košiciach

  a výkonom 32,04 sek. v behu na 200 m chlapcov (ročník nar. 2009 - 2010) si vybojoval postup

  do medzinárodného superfinále, ktoré sa uskutoční 13. júna v Ostrave

  v rámci podujatia IAAF World Challenge Zlatá tretra 2018.

  Jurajovi k dosiahnutému úspechu srdečne blahoželáme a budeme mu držať palce

 • Vo štvrtok 7.júna sa žiaci zo 7.A a 8.C zúčastnili školského výletu. Výlet pozostával z návštevy Slavínu, kde žiaci položili kyticu k pomníku padlých vojakov. Nasledovala návšteva Bratislavského hradu, kde si žiaci mohli vychutnať nádherný výhľad z nádvoria. No navštívili sme aj vnútorné priestory hradu a videli sme aktuálnu výstavu k 100. výročiu založenia Československej republiky.

 • Naši atléti sa pod vedením pána učiteľa Filipa a pána učiteľa Handla prebojovali cez okresné a krajské kolo až do finále celoslovenských súťaží základných škôl Kalokagatia 2018.

  Tešíme sa s nimi z ich úspechov a držíme päste v najvyššom kole!

 • 1. 6. 2018 na sviatok detí sa konali Športové hry malackej mládeže. Naši športovci sa s disciplínami statočne popasovali. Dnes sme ich výkony ocenili i v škole.

  Prajeme im veľa úspechov v ďalších výzvach!

 • Vážení rodičia a priatelia školy!

  Naša škola sa zapojila s Raiffeisen bankou do projektu o 1000€ na vybudovanie čitární (podala škola) a záhradky (podalo združenie rodičov). Prosíme Vás, podporte projekt svojím hlasom a prosbu šírte ďalej svojim priateľom a známym. Hlasovanie prebieha do konca júna. ĎAKUJEME!

 • Žiak ZŠ Záhorácka Malacky Juraj Hlaváč (III. B) sa prebojoval do finále súťaže Čokoládová Tretra Slovensko 2018, ktoré sa uskutoční 1. júna v centre Košíc, na Hlavnej ulici, s cieľom pri Urbanovej veži.

  Kvalifikačné kolá vyššie uvedenej súťaže sa konali v štyroch slovenských mestách, v Bratislave, Košiciach, Lučenci a Dubnici nad Váhom, z ktorých mohli v každej kategórii do republikového finále postúpiť len traja najúspešnejší bežci a bežkyne.

  Na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave bol v behu na 200 m chlapcov (ročník nar. 2009 - 2010) najrýchlejší práve žiak našej školy, Juraj Hlaváč.

 • Pozývame rodičov/zákonných zástupcov na posledné tohtoročné triedne aktívy, ktoré sa budú konať v pondelok 4. 6. 2018 od 16.30 hod. v jednotlivých triedach (2.A a 3.C bude mať náhradný termín).

 • Šampiónom medzinárodnej matematickej súťaže je MATEJ KOVALÍK 8. C Gratulujeme!

  Najúspešnejší riešiteľ na 1. stupni - Viktória Jesná 2. A

  Úspešní riešitelia - Natália Vilémová 2. A

  Michal Petráš 2. A

  Richard Švec 3. B

  Matej Barca 5. A

  Michaela Švecová 7. B

  Srdečne gratulujeme nielen víťazom, ale aj všetkým účastníkom !!!!