Kontakt O škole Novinky Rozvrh Úspechy našich žiakov Vyučovanie po novom Fotoalbum

Záujmové útvary

Sobota 15. 12. 2018
Počet návštev: 4572893


Vitajte!

Ďakujeme, že sa zaujímate o dianie v našej škole.

 

 • V stredu 12.12. 2018 prebehlo v našej škole školské kolo Pytagoriády pre 3., 4.a 5. ročník a vo štvrtok 13.12.2018 pre 6., 7. a 8. ročník. Účastníci pristupovali veľmi zodpovedne k riešeniu matematických úloh. Veríme, že sa medzi nimi nájde veľa úspešných riešiteľov.

 • Ak láska topí ľad, čo pani Zima vyčarila, ak dá človek viac, čo v sebe skrýva, ak vládne všade ticho a počuť len praskať mráz, padajúce vločky a v detských očiach je vidieť jas, tak prišla doba, keď každý pre každého má pár prívetivých viet, pre ten zázrak Vianoce a nad čaro Vianoc nič krajšieho niet!

  Za krásnu výzdobu školy ďakujeme: p. uč. V.M. Adamovičovej, p. uč. V. Adamovičovej, p. vych. M. Krajčírovej

 • Žiaci 5. B sa zodpovedne pripravujú na vianočné trhy. Na výtvarnej výchove spoločnými silami vytvorili krásne drevené stromčeky.

 • Jesenná turistika v Malých Karpatoch

  V mesiaci november absolvovali členovia Športového krúžku pri ZŠ Záhorácka víkendovú pešiu turistiku v Malých Karpatoch. O podujatie bol veľký záujem, v početnej skupine detí nechýbali ani ich rodičia a učitelia našej školy. Aj preto sme na prepravu využili zájazdový autobus, ktorý sme mali k dispozícii počas celého víkendu.

  Náš výlet sme odštartovali v obci Prievaly odkiaľ sme po žltej turistickej značke vyrazili na rozhľadňu na Rozbehoch a zrúcaninu hradu Korlátko. Zhoršená viditeľnosť nám neumožnila očakávané výhľady, ale padajúca hustá hmla dodala obom miestam zvláštnu, až mýtickú atmosféru.

 • Náš žiak Maťo Kovalík z 9.C postúpil v olympiáde zo SJL do krajského kola. Maťovi držíme päste!

 • Do galérie Stolný tenis -KK boli pridané fotografie.

  Naše stolnotenisové hráčky - Emka Biksadská, Veronika a Erika Stúpalové a Natálka Lackovičová - sa v krajskom kole stolného tenisu umiestnili na skvelom 3. mieste so stratou na 2. miesto len 4 body.

  Dievčatá obdivujeme a prajeme im veľa úspechov v ďalšom triafaní loptičky ;)

 • Vážení rodičia/zákonní zástupcovia,

  pozývame Vás na triedne aktívy, ktoré sa uskutočnia v jednotlivých triedach v pondelok 3. decembra 2018 so začiatkami:

  1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.B - o 16.30 hod.

  1.C, 4.C a 2. stupeň - o 17.00 hod.

  1.A bude mať triedny aktív v stredu 5. decembra 2018 o 16.00 hod.

  Tešíme sa na Vašu účasť!

 • 19. 11. 2018

  Druhostupniari si zmerali svoje sily v anglickom jazyku. Išlo im to naozaj veľmi dobre. Do okresného kola postúpil Adam Rečný zo 7.A a Matej Kovalík z 9.C. Blahoželáme a skláňame klobúk pred ich vedomosťami ;)

 • 25. 11. 2018

  Veľa z nás určite túži zúčastniť sa ozajstného hokejového zápasu.

  Žiakom našej školy sa to podarilo vďaka projektu Škola ide na Slovan, ktorý vypracovali deti ŠKD pod vedením p. vychovávateľky Cabadajovej.

  25.11.2018 sme nasadli na autobus Slovanu a plní očakávania sme sa odviezli na štadión O. Nepelu.

  Deti povzbudzovali o dušu a hlasivky dostali poriadne zabrať. Napriek nepriaznivému výsledku sme odchádzali s nezabudnuteľnými zážitkami. Ďakujeme našim žiakom za reprezentáciu našej školy.

  Do galérie Škola ide na Slovan boli pridané fotografie.

 • 22. 11. 2018

  Vo štvrtok boli naši druháčikovia v mestskej knižnici na besede so scenáristkou pani Liptákovou a jej manželom - scénografom. Tešíme sa z toho, že ich druháci zahrnuli kopou zvedavých otázok ;)

 • 21. 11. 2018

  Vesmír, slnečná sústava - to sú nové témy učiva v prírodovede 4. ročníka. Svoje poznatky si boli deti 4.B a 4.C spolu s pani učiteľkami Pikálkovou a Ježkovou doplniť, či overiť v krásnych priestoroch hvezdárne v Brne. So zatajeným dychom sledovali program Cestou za miliardou hviezd a "nasávali" nové informácie, ktoré využijú v ďalších ročníkoch.

 • Ja som budík, budíček, budiť je môj koníček...... .

  "Počítať do dvanásť vieme perfektne. Na ciferníku nám to síce trošku uletelo, ale s týmto budíkom do školy nezaspíme," povedali si deti z oddelenia p. uč. Cabadajovej.