• Školský klub detí

• V našom školskom klube detí sa snažíme vytvoriť pre deti prostredie pripomínajúce domov, kde sa môžu hrať, oddychovať, venovať sa činnostiam, ktoré ich bavia a v ktorých môžu rozvíjať svoje schopnosti, zručnosti a talent, nadväzovať priateľstvá, ale súčasne sa kvalitne pripraviť na vyučovanie.

Vedúca ŠKD: Mgr.  Alena Ondrovičová

Prevádzka ŠKD:

- pred vyučovaním od 6.00 hod. do 8.00 hod.

- po vyučovaní od 11.35 hod. do 17.00 hod.

Oddelenia:

ŠKD I. odd. -  Viera Cabadajová

ŠKD II. odd. - Gabriela Kasalová

ŠKD III. odd. - Mgr.  Monika Kratochvílová

ŠKD IV. odd. -  Ľubica Jirková

ŠKD V. odd. – Mgr. Alena Ondrovičová

ŠKD VI. odd. -  Anna Andrášiková

ŠKD VII. odd. – Marcela Kolmosová

ŠKD VIII. odd. – Alexandra Uhrincová

ŠKD IX. odd. - Andrea Glembusová

Na základe Všeobecne záväzného nariadenia Mesta Malacky 8/2022 je od 1.1.2023 výška mesačného príspevku v školskom klube detí 20€ za každé dieťa nezávisle od počtu dní a času, ktorý dieťa strávi v školskom klube.

Poplatok za 1. polrok treba uhradiť do 15.10.2023 za mesiace september - december v sume 80€.

Poplatok za 2. polrok treba uhradiť do 15.1.2024 za mesiace január - jún v sume 120€.

Poplatok treba zasielať na číslo účtu:

IBAN: SK58 5600 0000 0032 5786 5003

!!! Do poznámky: ŠKD, meno a priezvisko dieťaťa a trieda, ktorú dieťa navštevuje.

Ak dieťa od niektorého mesiaca už nebude navštevovať ŠKD, zákonný zástupca dieťaťa podá na mailovú adresu školy písomnú žiadosť o jeho odhlásenie najneskôr 3 - 5 dní pred ukončením predošlého mesiaca. Ak nebude žiadosť včas podaná, už uhradené poplatky nebudú vrátené.