Kontakt O škole Novinky Rozvrh Úspechy našich žiakov Vyučovanie po novom Fotoalbum Školský časopis

Záujmové útvary

Sobota 29. 4. 2017
Počet návštev: 3967820


Vitajte!

Ďakujeme, že sa zaujímate o dianie v našej škole.

 

 • 27. 4. 2017

  Tento rok sa žiaci 1. a 2. ročníka spolu s pani učiteľkami rozhodli, že si zhotovia krásnu Pani Zem.  Spoločne porozmýšľali , povedali si čo všetko pekné je na našej planéte a každý niečo vytvoril.  Samozrejme uvažovali  aj nad tým, čo našej Zemi škodí, ubližuje. No dohodli sa, že všetci chcú mať krásnu planétu a preto aj Pani Zem urobili peknú, čistú a usmiatu.

 • 26. 4. 2017

  Zábavné popoludnie v CVČ zažili deti zo škoského klubu s Viktorom smiley. Spolu si zaspievali, zatancovali a zacvičili surprise. Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie a nové pesničky s Viktorom yes.

 • 24. 4. 2017

  Naša škola sa projektom "Rovesnícka mediácia ako preventívny program v boji proti kriminalite mládeže" zapojila do výzvy Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, odboru prevencie kriminality a z Rady vlády Slovenskej republiky pre prevenciu kriminality získala 8000€ na kompletné vybavenie učebne nábytkom i technikou. Spoluúčasťou 2000€ prispelo i Združenie rodičov pri ZŠ Záhorácka (veľmi pekne ďakujeme).

 • 20. 4. 2017

  Dnes sa naša škola rozospievala surprise. Konalo sa školské kolo 27. ročníka celoštátnej speváckej súťaže Slávik Slovenska 2017. Zúčastnilo sa jej 25 súťažiacich speváčikov - slávikov yes

 • V dňoch 24.4. - 5.5.2017 sa v našej škole v čase od 7.15 hod. do 8.00 hod. uskutoční zber papiera.

 • 12. 4. 2017

  V jedno predprázdninové popoludnie sa naši najmenší rozhodli hľadať sladké poklady na školskom dvore. Detektívi sú z nich dobrí, našli všetko a pani vychovávateľky  za krásnu akciu aspoň vystískali.

  Do galérie Hľadanie veľkonočného pokladu v ŠKD boli pridané fotografie.

 • 12. 4. 2017

  Jedno biele, druhé čierne a to tretie zafarbené .... je názov našej predveľkonočnej súťaže v maľovaní kraslíc. Tradične sa na výstave objavilo množstvo tradičných i netradičných maľovaných vajíčok . Detskej porote sa veľmi ťažko rozhodovalo o naj...kraslici. No stal sa ňou Olaf z Ľadového kráľovstva. Ocenili sme však všetkých zúčastnených. Našou snahou okrem iného je, aby rodičia spolu s deťmi strávili čas aktívne. A to sa nám podarilo. Ďakujeme a tešíme sa na ďalší rok!

 • 12. 4. 2017

  Radosť z prichádzajúcich sviatkov jari dopriala žiakom i pani učiteľka Jelínková - na hodine ANJ žiaci 1.A hľadali veľkonočné poklady. Misia sa podarila yes. Všetky poklady (s veľkou túžbou po čokoláde) žiaci našli smiley

 • 11. 4. 2017

  V pondelok 10.4. sa deti ŠKD zúčastnili besedy v CvČ o chrobákoch, chrobáčikoch a motýľoch. Po zaujímavej besede sme spojili užitočné s príjemným a strávili sme zbytok popoludnia na multifunkčnom ihrisku v cvečku.

  Do galérie Popoludnie plné chrobáčikov boli pridané fotografie.

 • 11. 4. 2017

  Včera k nám prišli predškoláci z Kostolišťa a dnes nás navštívili 2 triedy z MŠ Kollárova. Prváci im radi ukázali, čo sa naučili a ochotne  pomohli svojim menším kamarátom i  pri riešení školáckych úloh. Ďakujeme p. učiteľkám z MŠ i ZŠ za peknú spoločnú akciu.

 • 10. 4. 2017

  V piatok 7. apríla sa žiaci z krúžku English Drama Club zúčasatnili krajského finále súťaže Jazykový kvet. Je to súťaž v umeleckom prednese, dráme, ako i v tvorbe v cudzích jazykoch. Naši žiaci sa do krajského finále prebojovali s dramatickou tvorbou v prvej i druhej kategórii v angličtine. S hrdosťou oznamujem, že obe skupiny získali postup na celoslovenské finále.

 • V sobotu 8. 4. 2017 sa deti z krúžkov „ Raz sem, raz tam“ a „ Z každého rožku trošku“ opäť vybrali do Bratislavy. Tentoraz si v Bibiane pozreli interaktívnu výstavu EMÓCIE, ktorá má vyvolať v návštevníkovi množstvo emócií, zoznámiť deti i dospelých s touto časťou nášho vnútra.  Emócie sú dnes rovnako ako kedysi pradávno zdrojom informácií, ktoré nám pomáhajú prežiť, oboznamujú nás s okolitým svetom, podieľajú sa na učení a zapamätávaní si informácií a riešení. V ďalšej časti  deti vstúpili do výstavy – OKOHRA  a stali sa prieskumníkmi. Texty ich nabádali na overenie si toho, čo ich oči vidia a inštalácia im umožnila nahliadnuť a ohmatať si skutočnosť. Malí výskumníci sa potom presunuli do Slovenského národného múzea, kde si prezreli  najskôr skameneliny, ktoré im priblížili minulosť Zeme a potom s úžasom pozorovali  zvieratká, ktoré žili a žijú u nás.

 • 10. 4. 2017

  Že sú veľkí? No a čo! I tak sa radi vrátia do časov, keď boli malí.... Majú radi rozprávky a radi si ich aj zahrajú. I na hodine nemeckého jazyka. Krásne krátke divadielko na motívy klasickej rozprávky nám predviedli žiaci 9. B spolu so svojou p. uč. V. M. Adamovičovou. Troška paródie, troška zábavy i to k tomu patrí, ďakujeme - boli ste skvelí!!!!!!!!!!!