Kontakt O škole Novinky Rozvrh Úspechy našich žiakov Vyučovanie po novom Fotoalbum Školský časopis

Záujmové útvary

Utorok 23. 5. 2017
Počet návštev: 3987457


Vitajte!

Ďakujeme, že sa zaujímate o dianie v našej škole.

 

 • V sobotu 20.5.2017 sa žiaci z krúžkov „Raz sem, raz tam“ a „ Z každého rožku trošku“ opäť vybrali do Bratislavy. Bola totiž Noc múzeí. Preto sa snažili navštíviť ich čo najviac. Zvládli štyri – Múzeum dopravy, Bratislavský hrad, Múzeum hodín a Múzeum polície Slovenskej republiky. V každom múzeu deti objavili niečo nové, zaujímavé a určite aj poučné. Večer sa vrátili síce veľmi unavení, no plní pekných zážitkov.

 • V tomto školskom roku sa nám vďaka vám - rodičom, starým rodičom, žiakom a všetkým zapojeným - podarilo vyzbierať rekordné množstvo starého papiera. 6793,64 kg. Srdečne všetkým ďakujeme!!!

  Taktiež ďakujeme pánovi školníkovi, ktorý dva týždne prinesený papier starostlivo vážil a ukladal. S nakladaním papiera pomáhali žiaci 9.B a 8.C - veľké poďakovanie patrí za ochotu aj im yes.

 • Hľadajte Slovenskú republiku a pani učiteľku Jánošíkovú:

  https://mrnamvas.wixsite.com/fivesafefingers/get_involved

 • 16. 5. 2017

  Žiaci 1. A a 2. C sa zapojili do malého projektu „S knihou za hudbou“. Žiaci počas týždňa doma čítali rodičom 20 minút ľubovoľnú knihu. Každý deň im pani učiteľka po splnení úloh, ktoré ich postupne oboznamovali s hudobnými nástrojmi, povedala indíciu. Po siedmych dňoch žiaci z indícií poskladali slovo, vyfarbili hudobné nástroje a na záver za svoje snaženie boli odmenení certifikátom....aj čítanie sa dá takto pekne spríjemniť.

 • Dnes 15.5. sa žiaci ôsmych ročníkov zúčastnili muzikálu Malý princ v Malej scéne. Muzikál režírovali  María Magálová a Jana Valocká. Predstavenie vzniklo ako projekt Malá scéna = Mladá scéna, kde kompletné herecké obsadenie, réžiu, kostýmy, scenár a pod. vytvárajú talentovaní študenti herectva. Predstavenie Malý princ bolo poňaté moderným spôsobom, klasická dejová línia však zostala zachovaná. Veľmi sa nám páčil herecký a spevácky výkon mladých hercov aj ich nápadité kostýmy.

 • 12. 5. 2017

  Naše deti si spolu so svojimi pani učiteľkami pripravili krásne a pestré pásmo, plné spevu, tanca, gymnastiky smiley. Deti ukázali, čo pod skúsenými rukami pedagógov sa v nich skrýva surprise. Svojim mamičkám a babičkám sa prihovorili cez krásne slová plné lásky a pridali i divadielko v anglickom jazyku wink. Ďakujeme nášmu moderátorovi Maťkovi Klasovi yes, pani učiteľkám za krásne poobedie heartheartheart. Boli ste užasní!!!!!!!!!! heart

 • 12. 5. 2017

  Dnes sa v CVČ konalo okresné kolo súťaže Slávik Slovenska 2017. Zúčastnili sa na ňom víťazi školských kôl. Z našej školy to bola prváčka Sarah Gajdárová a šiestak Alex Šebo. I keď nepostúpili do krajského kola, spievali krásne a pre nás sú slávici yes  yes​ yes​ .

 • Žiaci 2.C sa vybrali na vychádzku. A nie hocijakú! Navštívili poštu yes. Napísali list a označili známkou. Čo-to sa dozvedeli o činnosti na pošte. Možno z nich raz budú poštári mail wink

 • 9. 5. 2017

  Do galérie BEH OSLOBODENIA boli pridané fotografie.

 • Pozývame Vás na 45. ročník Behu oslobodenia, ktorý sa uskutoční v sobotu 6. 5. 2017 na bežeckej dráhe futbalového štadióna v Zámockom parku v Malackách.

  Prezentácia: 8,00 - 9,30 hod.
  Súťažné kategórie a dĺžky tratí:
    9,30   Žiaci (1. - 2. ročník ZŠ) - 200 m
    9,40   Žiačky (1. - 2. ročník ZŠ) - 200 m
    9,50   Žiaci (3. - 4. ročník ZŠ) - 300 m
  10,00   Žiačky (3. - 4. ročník ZŠ) - 300 m
  10,10   Žiaci (5. - 7. ročník ZŠ) - 400 m
  10,15   Žiačky (5. - 7. ročník ZŠ) - 400 m
  10,20   Žiaci (8. - 9. ročník ZŠ) - 800 m
  10,25   Žiačky (8. - 9. ročník ZŠ) - 600 m
  10,30   Dorastenky (študenti SŠ) - 1000 m
  10,30   Dorastenci (Študenti SŠ) - 1000 m
  10,45   Nordic Walking (ženy + muži) - 2000 m
  10,45   Ženy (19 a viac rokov) - 1000 m
  10,45   Muži (19 a viac rokov) - 3000 m
  11,15   Vyhlásenie výsledkov

  Ceny:
  Prví traja v každej kategórii získajú vecnú cenu a diplom.  
  Vecnú cenu získa i najmladší a najstarší účastník pretekov. 
  Ocenená bude i účasť rodín s najväčším počtom účastníkov (minimálne 1 dospelý a 2 deti). 
  Všetci, ktorí absolvujú súťažnú trať obdržia účastnícku medailu :-)

  Súťaž o Pohár Centra voľného času: 
  Prvých päť najrýchlejších pretekárov v každej kategórii získa pre svoju školu body (5, 4, 3, 2, 1). 
  Celkový súčet bodov stanoví víťaznú školu, resp. nového držiteľa pohára Centra voľného času.

  Podujatie je zahrnuté do hodnotenia o najaktívnejšiu školu na základe počtu zúčastnených žiakov z jednotlivých škôl.

  Kompletné propozície si môžete pozrieť tu: Beh_oslobodenia_2017_-_propozicie.pdf

 • Slnko je naša najbližšia hviezda a zároveň najjasnejšia hviezda na oblohe. Svojím žiarením vytvára podmienky života na Zemi. Deň Slnka -  3.máj - je určený  na pripomenutie si významu a dôležitosti Slnka. Naši prváci a druháci si vytvorili svoje krásne slniečka, ktoré sú výnimočné a všetkým posielajú slnečný deň...

 • Deň Zeme s vedou sa páčil i televízii:

 • Oznamujeme zákonným zástupcom, že finančné podlžnosti za vydané obedy budú riešené okamžitým stopnutím vydávania obedov.   

 • Z našich malých prvákov sa razom stali malí výskumníci. Stačilo zopár pomôcok z kuchyne – olej, sóda bikarbóna, ocot, potravinárske farbivo, voda, soľ, cukor yes. Žiaci s úžasom pozorovali, čo sa stane, ak zmiešajú hociktorú z týchto ingrediencií. A potom to všetko začalo...farbilo sa, kypelo, miešalo..... a deti sa do popuku smiali a rehotali smileyyeswinkheart .

 • Zo žiakov našej školy sa dňa 28.4.2017 stali vedci yes yes yes. Žiaci všetkých ročníkov si v rámci aktivity Deň Zeme s vedou vyskúšali rôzne pokusy a zahrali sa na výskumníkov. Tento deň pripravili žiaci 9. ročníka s občianskym združením Pre budúcnosť – 4future pod vedením p. uč. Jánošíkovej. Aktivitu podporil primátor mesta Malacky zo svojej rezervy.